Karamürver ve Karadut Özü

 50,00

Ürün internet satışına kapalıdır.

İçerik analizleri ve standardizasyonu, Düzce Üniversitesi laboratuvarlarında uzman akademisyenler tarafından yapılır.

Miktar: 680 gr

Kullanım Önerisi: Günlük olarak sabah-akşam, aç karnına, 1 tatlı kaşığı kullanılması tavsiye edilir. Tercihen tok karnına da tüketilebilir.

100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsiz!

  • Tüm ürünlerde Düzce Üniversitesi’ne ait hologram bulunur.
  • 14 gün içerisinde iade fırsatı!
  • Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Güvenli Alışveriş

Karadut, moraceae familyasına ait, boyu 3-15 metre arasında değişen ağaçlarda yetişen, lezzetli bir meyvedir. Ağustos ve temmuz aylarında hasat edilen karadut, yaklaşık 2,5 cm boyunda, siyah renklidir. İçerdiği yüksek lif oranı, mineraller ve A, B, C, D, E, K vitaminleri ile oldukça zengin içeriklidir. Kara mürver, adını koyu renkli mor meyvelerinden alan bir bitkidir. Çok eski dönemlerden günümüze kadar, zengin bir besin ve şifa kaynağı olarak kullanılmıştır. İçerdiği yüksek oranda A ve C vitaminleri ile geleneksel tıpta yaygın olarak kullanılır.

Herbynia Karadut&Kara Mürver Özü, bu iki zengin içerikli meyvenin bir araya geldiği özel bir özdür. Herbynia Karadut&Kara Mürver Özü’nün hammaddesi olan karadut ve kara mürver meyveleri özenle toplanır. İçerik analizleri ve standardizasyonu, Düzce Üniversitesi laboratuvarlarında yapılır. Herbynia Karadut&Kara Mürver Özü, karadut ve kara mürver meyvelerinin, çeşitli işlemlerden geçirilmesiyle elde edilen konsantre sıvı formdur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Karamürver ve Karadut Özü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.