Alışveriş Sepeti

Türkiye’nin ilk üniversite lisanslı markası!

Hakkımızda

Ultra Natura olarak, geleneksel ve tamamlayıcı tıp ürünlerinin geliştirilmesi, yaygınlaştırılması, tanıtılması ve üretim aşamalarının modernleştirilmesi için çalışıyor, dünya standartlarını yakından takip ediyor ve bilimsel kurumlarla ortak projeler yürütüyoruz.

Düzce Üniversitesi’nin akademik değer ve çalışmalarını ticarileştirmek adına başlattığımız ortaklık projesi kapsamında, Düzce Üniversitesi ile ‘‘Marka Lisans Sözleşmesi’’ imzalayarak, Türkiye’nin ilk üniversite lisanslı markası Ultra Natura markamızı kurduk. Üniversite destekli çatı markamız Ultra Natura ile kozmetik ürünleri Melenis, bitkisel ürünleri Herbynia ve arı ürünleri ApideVera olmak üzere 4 markamızı lisanslayarak geleneksel ve tamamlayıcı tıp ürünlerine yönelik gıda takviyelerini ürün portföyümüze kattık.

hakkimizda

Bugün Ultra Natura, insanların doğadan uzaklaşıp, hazıra alıştıkları yoğun şehir hayatı içerisinde; daha mutlu, daha doğal ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi sorumluluğundan yola çıkıyor. Şehir hayatında eksik olan parçaları; Ultra Natura tarafından geliştirilip üretilen, geleneksel ve tamamlayıcı tıp ürünleri ile tamamlıyoruz.

Vizyon: ‘‘Doğayla Tamamla’’ sloganımızdaki gibi doğadaki tüm bileşenleri bir araya getirerek tamamlayıcı tıp ürünlerini; insan sağlığına yararlı, yüksek kalitede, kolayca ulaştırmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bitkisel ilaç sektörüne bilimsellik ve AR-GE çalışmaları ile yön vermek, bitkisel destekli ürünler sektörünün sorunlarına yenilikçi çözümler sunmak, geleneksel ve tamamlayıcı tıp ürünlerini dünyadaki tüm insanlara güvenilir ve yüksek kalitede sunmaktır.

Misyon: Düzce Üniversitesi ortaklığı ile müşterilerimizin hayatlarına değer katacak, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.

herbynia logo

İçeriğindeki doğal karışımlar ile tüm gününüzün zinde ve rahat geçmesini sağlayacak, bitkilerin biliminden gelen doğal güç Herbynia ile tanışın.

Ürünleri İncele

Üniversite Markası

Türkiyenin ilk Üniversite markası

Ultra Doğal

%100 katıksız, ultra doğal ürünler

Sertifikalı Üretim

Sertifikalı ve Analizli Üretim

Ücretsiz Kargo!

100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

İade Garantisi

14 gün içerisinde iade fırsatı

Üniversite Hologramı

Tüm ürünlerde Üniversite hologramı bulunur

100% Güvenli Ödeme

256bit SSL sertifikası, 3D secure koruması